چگونه با اسکی فضایی چربی بسوزانیم

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 3 آذر 1395 در ساعت 19 : 36 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

دستگاه اسکی فضایی نوعی از ورزش هوازی محسوب می شود . این ابزار ورزشی امروزه از محبوبیت خاصی برخوردار شده است . این دستگاه برای تناسب اندام مناسب بوده و حتی بدن را از نظر استقامت و قدرت بالا می برد . چد تا از مزایایی که الپتیکال یا همون اسکی فضایی دارد ؛ کم ضربه زدن و استفاده راحت و سوزاندن کالری است . کالری که در بدن توسط دستگاه اسکی فضایی می سوزد بستگی به نوع کاربر با این دستگاه دارد .

کاربر می تواند مقدار کالری های خودش را با افزایش شدت و مقدار قدرت تنظیمات اسکی فضایی خود ، بالا ببرد . هر شدت و قدرت دستگاه را بالا ببرید ، بدن شما نیز متقابلا مجبور است سخت تر کار و تلاش کند پس طبیعتا کالری بیشتری در این زمینه خواهید سوزاند. اگر قصد سوزاندن کالری بیشتری را دارید ، تمرینات بازه ای را پیشنهاد می کنیم . به جای اینکه با یک سرعت ثابت در موقع تمرین یک جا بمانیم ، مقاومت دستگاه را برای 30 تا 60 ثانیه نیز بالاتر می برید . دوباره برای 30 تا 60 ثانیه در سطح پایین تری ریکاوری می کنیم .

اسکی فضایی یا الکپتیکال ابزار ورزشی محسوب می شود که تمامی عضلات بدن را تحت الشعاع قرار می دهد . این دستگاه همچنین نیز باعث تقویت سیستم قلب وتنفسی اندام می شود و باعث افزایش کارایی قلب و ریه ها می شود . این دستگاه هوازی این اجازه را به شما می دهد تا بالا تنه و پایین تنه بدنتان را در یک زمان حرکت دهید . اگر قصد آمادگی جسمانی چه از نظر عضله و چه از نظر کاهش وزن را دارید بهترین وسیله ورزشی که شما را به هدفتان می رساند الپتیکال یا اسکی فضایی است .

برای پیشگیری از دررفتگی های قبل از شروع ورزش هوازی هر روز با ابزار ورزشی اسکی فضایی مقداری به گرم کردن می پردازید و در آخر ورزش نیز وقتی را به جهت سرد کردن اختصاص می دهید. سعی کنید دستگاه را بر روی سطح صاف قرار دهید . این امر برای پیشگیری از هر گونه آسیب به دستگاه از به سقوط ناگهانی از آن است.

حتما سعی کنید در محیطی که در حال چربی سوزاندن با دستگاه اسکی فضایی هستید ، تهویه نصب باشد و از تمرین در هوای سرد اجتناب کنید.

سعی کنید از لباس های مناسب جهت بهره از اسکی فضایی استفاده کنید ، تا راحت تر بتوانید چربی های بدن را سوزانده و خود را به کاهش وزن نزدیک نمائید . همچنین قبل از شروع تمرین ، از سالم بودن دستگاه اسکی فضایی خود مطمئن شوید تا یک زمان دستگاه دچار حادثه برای شما نشود .

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :