شروع ورزش مناسب با الپتیکال

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 3 آذر 1395 در ساعت 19 : 40 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اگر برای ورزش و تمرین به باشگاه های ورزشی مراجعه می نمایید ، استفاده از الپتیکال شروع خوبی می باشد تا بدن جهت ورزش کردن آماده گردد و این دستگاه در مقایسه با تردمیل و دوچرخه ثابت فشار کمتری را به بدن وارد می کند.

بیشتر دستگاه های ورزشی هوازی بر روی صفحه نمایشگر خود آنقدر دکمه دارند و برنامه های مختلفی دارند که استفاده کردن از آن ها بسیار دشوار می شود ولی الپتیکال نسبت به سایر دستگاه های تناسب اندام ساده تر بوده و کارکردن با آن برای اشخاصی که مبتدی هستند راحت تر می باشد.

همه افراد از حرفه ای ترین تا مبتدی ترین ورزشکاران بایستی قبل از شروع به ورزش یک برنامه مناسب ورزشی برای خود نوشته ، بدن خود را گرم کنند تا از گرفتگی عضلاتشان جلوگیری به عمل آید ، سپس به مدت ده دقیقه با حرکتی آرام بر روی الپتیکال ورزش مناسب خود را انجام دهند.

تنها ورزش هایی مفید می باشد که بر اساس یک برنامه منظم و آهسته و پیوسته به کار گرفته شود.خوب است ابتدا به مدت کوتاه از اسکی فضایی استفاده نمایید تا آرام آرام بدنتان عادت کرده و احساس راحتی نمایید.هنگام شروع تمرین مقاومت دستگاه را کاهش داده تا راحت تر تمرین کرده و همچنین با سرعت آرام تری بر روی پدال ها حرکت نمایید.می توانید از دستگیره های الپتیکال نیز در ابتدا استفاده کنید.

ممکن است در شروع کار با اسکی فضایی برنامه کاهش وزن موجب دلزدگی و خستگی شما برای ادامه تمرین نماید لذا برای ایجاد میل بیشتر برای انجام دادن این ورزش هنگام تمرین به موسیقی مورد علاقه خود گوش نمایید تا انرژی مضاعف پیدا کرده و از ورزش کردن خود لذت ببرید و هنگامیکه آمادگی لازم را کسب نمودید می توانید تمرینات سخت تر نیز انجام داده و برنامه کاهش وزن موثر را انجام دهید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :